TPS79101DBVR
Číslo produktu DigiKey
296-11864-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-11864-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-11864-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS79101DBVR
Popis
IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Nastavitelný 1 Výstup 100mA SOT-23-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPS79101DBVR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
250 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
SOT-23-6
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-6
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V