TPS74501PDRVR
Číslo produktu DigiKey
296-TPS74501PDRVRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS74501PDRVRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS74501PDRVRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS74501PDRVR
Popis
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6-WSON
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Nastavitelný 1 Výstup 500mA 6-WSON (2x2)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPS74501PDRVR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
35 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit, Power Good
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
6-WDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
0,55V
Dodávaná velikost pouzdra
6-WSON (2x2)
Napětí - výstup (max)
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,88V při 500mA