TPS73501DRBR
Číslo produktu DigiKey
296-39484-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-39484-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-39484-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS73501DRBR
Popis
IC REG LIN POS ADJ 500MA 8-SON
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Nastavitelný 1 Výstup 500mA 8-SON (3x3)
Modely EDA/CAD
TPS73501DRBR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
65 µA
PSRR
66dB ~ 22dB (100Hz ~ 100kHz)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
6,5V
Pouzdro
8-VDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,25V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SON (3x3)
Napětí - výstup (max)
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,5V při 500mA