TPS73150MDBVREP
Číslo produktu DigiKey
296-22490-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-22490-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-22490-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS73150MDBVREP
Popis
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPS73150MDBVREP Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
550 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
750 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat, Obrácená polarita
Typ výstupu
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,1V při 150mA