TPS715345DCKR
Číslo produktu DigiKey
296-18732-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-18732-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-18732-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS715345DCKR
Popis
IC REG LINEAR 3.45V 50MA SC-70-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 50mA SC-70-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPS715345DCKR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
4.2 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (100kHz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napětí - vstup (max)
24V
Dodávaná velikost pouzdra
SC-70-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,45V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,75V při 50mA