TPS548A20RVER
Číslo produktu DigiKey
296-48750-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-48750-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-48750-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS548A20RVER
Popis
IC REG BUCK ADJ 15A 28VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,6V 1 Výstup 15A 28-VFQFN podložka pro odvod tepla
Modely EDA/CAD
TPS548A20RVER Modely
Napětí - vstup (max)
20V
Napětí - výstup (max)
5,5V
Spínací kmitočet
Volitelný
Synchronní usměrňovač
Ano
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Dodávaná velikost pouzdra
28-VQFN-CLIP (4,5x3,5)
Napětí - vstup (min)
1,5V