TPS544B20RVFT
Číslo produktu DigiKey
296-37876-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-37876-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-37876-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS544B20RVFT
Popis
IC REG BUCK ADJ 20A 40LQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,6V 1 Výstup 20A 40-PowerLFQFN
Modely EDA/CAD
TPS544B20RVFT Modely
Napětí - vstup (max)
18V
Napětí - výstup (max)
5,5V
Spínací kmitočet
Volitelný
Synchronní usměrňovač
Ano
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Dodávaná velikost pouzdra
40-LQFN-CLIP (7x5)
Napětí - vstup (min)
4,5V