TPS543B22RYSR
Číslo produktu DigiKey
296-TPS543B22RYSRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS543B22RYSRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS543B22RYSRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS543B22RYSR
Popis
IC REG BUCK ADJ 20A 17WQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,5V 1 Výstup 20A 17-PowerWFQFN
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPS543B22RYSR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí - vstup (max)
18V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Řada
Napětí - výstup (max)
7V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
500kHz, 750kHz, 1MHz, 1,5MHz, 2,2MHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ano
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
17-WQFN-FCRLF (2,5x4,5)
Napětí - vstup (min)
4V