TPS2HB50AQPWPRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-TPS2HB50AQPWPRQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS2HB50AQPWPRQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS2HB50AQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS2HB50AQPWPRQ1
Popis
50 MOHM OTP A
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 18A 16-HTSSOP
Modely EDA/CAD
TPS2HB50AQPWPRQ1 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
18A
Mfr
Rds zap (typická hodnota)
50mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
3V ~ 28V