TMUX1108RSVR
Číslo produktu DigiKey
296-53257-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-53257-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-53257-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TMUX1108RSVR
Popis
IC MUX 8:1 4OHM 16UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 IO spínač 8:01 4Ohm 16-UQFN (2,6x1,8)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TMUX1108RSVR Modely
Kategorie
Šířka pásma -3dB
90MHz
Výrobce
Texas Instruments
Injekce náboje
-1pC
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita kanálu (CS (vyp.), CD (vyp.))
7pF, 60pF
Stav součásti
Aktivní
Svodový proud (IS(off)) (max)
80pA
Spínací obvod
SP8T
Přeslech
-65dB ~ -45dB při 1MHz ~ 10MHz
Obvod multiplexeru / demultiplexeru
8:01
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Počet obvodů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor v zapnutém stavu (max)
4Ohm
Pouzdro
16-UFQFN
Shoda mezi kanály (ΔRon)
130mOhm
Dodávaná velikost pouzdra
16-UQFN (2,6x1,8)
Napájecí napětí, jednoduché (V+)
1,08V ~ 5,5V