TMSDC6727BZDHA250
Číslo produktu DigiKey
296-26875-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TMSDC6727BZDHA250
Popis
IC FLOATING-POINT DSP 256-BGA
Podrobný popis
Plovoucí bod Digitální signálový procesor (DSP) 250MHz 256-BGA (17x17)
Modely EDA/CAD
TMSDC6727BZDHA250 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Paměť RAM v čipu
288kB
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - I/O
3,30V
Řada
Napětí jádra
1,20V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TC)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Plovoucí bod
Pouzdro
256-BGA
Rozhraní
EBI/EMI, HPI, I2C, McASP, SPI
Dodávaná velikost pouzdra
256-BGA (17x17)
Taktovací frekvence
250MHz