TMS320F2802PZA-60
Číslo produktu DigiKey
296-21719-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TMS320F2802PZA-60
Popis
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Podrobný popis
C28x C2000™ C28x Fixed-Point IO mikrokontroléru 32 bitů 60MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14)
Modely EDA/CAD
TMS320F2802PZA-60 Modely
Kategorie
Typ programové paměti
FLASH
Mfr
Velikost paměti RAM
6K x 16
Řada
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,71V ~ 1,89V
Balení
Nosič
Datové převodníky
A/D 16x12b
Stav součásti
Aktivní
Typ oscilátoru
Vnitřní
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Jádrový procesor
C28x
Třída
Automobilový průmysl
Velikost jádra
32 bitů
Kvalifikace
AEC-Q100
Rychlost
60MHz