TMS320C6413ZTS500
Číslo produktu DigiKey
296-18664-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TMS320C6413ZTS500
Popis
IC DSP FIXED-POINT 288-FCBGA
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pevný bod Digitální signálový procesor (DSP) 500MHz 288-FCBGA (23x23)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TMS320C6413ZTS500 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Paměť RAM v čipu
288kB
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - I/O
3,30V
Řada
Napětí jádra
1,20V
Balení
Nosič
Provozní teplota
0°C ~ 90°C (TC)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Pevný bod
Pouzdro
288-BBGA, FCBGA
Rozhraní
Hostitelské rozhraní, I2C, McASP, McBSP
Dodávaná velikost pouzdra
288-FCBGA (23x23)
Taktovací frekvence
500MHz