TLV9154IDR
Číslo produktu DigiKey
296-TLV9154IDRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TLV9154IDRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TLV9154IDRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TLV9154IDR
Popis
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC
Podrobný popis
Standardní (univerzální) Zesilovač 4 Obvod Lišta na lištu 14-SOIC
Kategorie
Napětí - vstupní offset
125 µV
Mfr
Odebíraný proud
560µA (x4kanálový)
Digi-Reel®
Proud - výstup / kanál
75 mA
Stav součásti
Aktivní
Napětí - rozsah (min)
2.7 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
16 V
Počet obvodů
4
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ výstupu
Lišta na lištu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost přeběhu
20V/µs
Pouzdro
14-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
4.5 MHz