TLV709A33DBVR není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-23-5
TLV709A33DBVR
Číslo produktu DigiKey
296-TLV709A33DBVRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TLV709A33DBVRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TLV709A33DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TLV709A33DBVR
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
TLV709A33DBVR Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,6V při 150mA
Mfr
Proud - výstup
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
10 µA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
60dB (100kHz)
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Zpětný proud
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
30V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V