TLV61220DBVR
Číslo produktu DigiKey
296-30547-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-30547-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-30547-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TLV61220DBVR
Popis
IC REG BOOST ADJ 220MA SOT23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zesílení IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 1,8V 1 Výstup 220mA (spínač) SOT-23-6
Modely EDA/CAD
TLV61220DBVR Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
5,5V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Digi-Reel®
Napětí - výstup (max)
5,5V
Stav součásti
Aktivní
Proud - výstup
Funkce
Zvyšovací
Synchronní usměrňovač
Ano
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Topologie
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-6
Napětí - vstup (min)
0,7V