TLV2170IDGKR
Číslo produktu DigiKey
296-49971-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-49971-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-49971-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TLV2170IDGKR
Popis
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Standardní (univerzální) Zesilovač 1 Obvod Lišta na lištu 8-VSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TLV2170IDGKR Modely
Kategorie
Napětí - vstupní offset
500 µV
Mfr
Odebíraný proud
125µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup / kanál
17 mA
Stav součásti
Aktivní
Napětí - rozsah (min)
2.7 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
36 V
Počet obvodů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Lišta na lištu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost přeběhu
0,4V/µs
Pouzdro
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)
1.2 MHz