TL2575HV-15IKV
Číslo produktu DigiKey
296-21502-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TL2575HV-15IKV
Popis
IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 15V 1 Výstup 1A TO-220-5 tvarované vodiče
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TL2575HV-15IKV Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
60V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Balení
Trubice
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
52kHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ne
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-5
Napětí - vstup (min)
4,75V