TL2575-33IKTTR
Číslo produktu DigiKey
296-21828-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-21828-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-21828-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TL2575-33IKTTR
Popis
IC REG BUCK 3.3V 1A TO263
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 3,3V 1 Výstup 1A TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA
Modely EDA/CAD
TL2575-33IKTTR Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
40V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Spínací kmitočet
52kHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (DDPAK-5)
Napětí - vstup (min)
4,75V