TL2575-15IKTTR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TL2575-15IKTTR |
Popis | IC REG BUCK 15V 1A TO263 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 6 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 15V 1 Výstup 1A TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | TL2575-15IKTTR Modely |
Kategorie | Napětí - vstup (max) 40V |
Mfr | Napětí - výstup (min/fixní) |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Proud - výstup |
Stav součásti Aktivní | Spínací kmitočet 52kHz |
Funkce Snižovací | Synchronní usměrňovač Ne |
Výstupní konfigurace Pozitivní | Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) |
Topologie | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ výstupu | Pouzdro |
Počet výstupů 1 | Dodávaná velikost pouzdra TO-263 (DDPAK-5) |
Napětí - vstup (min) 4,75V | Základní číslo produktu |