TL2575-12IKTTR
Číslo produktu DigiKey
296-21495-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-21495-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-21495-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TL2575-12IKTTR
Popis
IC REG BUCK 12V 1A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 12V 1 Výstup 1A TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TL2575-12IKTTR Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
40V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
52kHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ne
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (DDPAK-5)
Napětí - vstup (min)
4,75V