SN75ALS160DWRG4 je pozastaven a není již veden u společnosti Digi-Key.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Texas Instruments
Skladem : 2 620
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Texas Instruments
Skladem : 32
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Skladem : 0
08. Srpen Transceiver Poloviční IEEE 488 20-SOIC
SN75ALS160DWRG4
Číslo produktu DigiKey
SN75ALS160DWRG4-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN75ALS160DWRG4
Popis
IC TRANSCEIVER HALF 8/8 20SOIC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SN75ALS160DWRG4 Modely
Kategorie
Hystereze přijímače
650 mV
Výrobce
Napájecí napětí
4,75V ~ 5,25V
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Transceiver
Pouzdro
20-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)