SN75ALS160DW
Číslo produktu DigiKey
296-9932-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN75ALS160DW
Popis
IC TRANSCEIVER HALF 8/8 20SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
08. Srpen Transceiver Poloviční IEEE 488 20-SOIC
Modely EDA/CAD
SN75ALS160DW Modely
Kategorie
Hystereze přijímače
650 mV
Výrobce
Texas Instruments
Napájecí napětí
4,75V ~ 5,25V
Balení
Trubice
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Transceiver
Pouzdro
20-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)