SN74LVC2G32DCUR
Číslo produktu DigiKey
296-13268-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-13268-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-13268-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN74LVC2G32DCUR
Popis
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Hradlo OR IC 2 Kanál 8-VSSOP
Modely EDA/CAD
SN74LVC2G32DCUR Modely
Kategorie
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
32mA, 32mA
Mfr
Logická úroveň - nízká
0,7V ~ 0,8V
Řada
Logická úroveň - vysoká
1,7V ~ 2V
3,2ns při 5V, 50pF
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Počet obvodů
2
Dodávaná velikost pouzdra
8-VSSOP
Počet vstupů
2
Pouzdro
8-VFSOP (0,091", 2,30mm šířka)
Napájecí napětí
1,65V ~ 5,5V