SN74LVC2G14DCKT není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Texas Instruments
Skladem : 11 272
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Texas Instruments
Skladem : 605
Katalogový list
Skladem : 0
Direct
onsemi
Upgrade
Nexperia USA Inc.
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 524
Similar
Nexperia USA Inc.
onsemi
Invertor IC 2 Kanál Schmittův klopný obvod SC-70-6
SN74LVC2G14DCKT
Číslo produktu DigiKey
296-26619-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-26619-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-26619-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN74LVC2G14DCKT
Popis
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN SC70-6
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SN74LVC2G14DCKT Modely
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
32mA, 32mA
Řada
Logická úroveň - nízká
0,3V ~ 1,4V
Logická úroveň - vysoká
1,4V ~ 3,7V
4,7ns při 5V, 50pF
Typ logiky
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Počet obvodů
2
Počet vstupů
2
Dodávaná velikost pouzdra
SC-70-6
Pouzdro
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Napájecí napětí
1,65V ~ 5,5V