SN74LVC2G14DCKR
Číslo produktu DigiKey
296-13011-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-13011-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-13011-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN74LVC2G14DCKR
Popis
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN SC70-6
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Invertor IC 2 Kanál Schmittův klopný obvod SC-70-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SN74LVC2G14DCKR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Klidový proud (max)
10 µA
Mfr
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
32mA, 32mA
Řada
Logická úroveň - nízká
0,3V ~ 1,4V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Logická úroveň - vysoká
1,4V ~ 3,7V
Stav součásti
Aktivní
Maximální prodleva šíření při U a max. CL
4,7ns při 5V, 50pF
Typ logiky
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Počet obvodů
2
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vstupů
2
Dodávaná velikost pouzdra
SC-70-6
Vlastnosti
Schmittův klopný obvod
Pouzdro
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Napájecí napětí
1,65V ~ 5,5V