SN74LVC1G32DCKT
Číslo produktu DigiKey
296-26602-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-26602-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-26602-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN74LVC1G32DCKT
Popis
IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Hradlo OR IC 1 Kanál SC-70-5
Modely EDA/CAD
SN74LVC1G32DCKT Modely
Kategorie
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
32mA, 32mA
Mfr
Logická úroveň - nízká
0,7V ~ 0,8V
Řada
Logická úroveň - vysoká
1,7V ~ 2V
Digi-Reel®
Maximální prodleva šíření při U a max. CL
4ns při 5V, 50pF
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ logiky
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet obvodů
1
Dodávaná velikost pouzdra
SC-70-5
Počet vstupů
2
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napájecí napětí
1,65V ~ 5,5V