SN74LVC1G3208DBVR
Číslo produktu DigiKey
296-18771-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-18771-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-18771-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN74LVC1G3208DBVR
Popis
IC AND/OR GATE 1-CIR SOT23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Hradlo AND/OR Konfigurovatelný 1 Obvod 3 vstupů (2, 1) Vstup SOT-23-6
Modely EDA/CAD
SN74LVC1G3208DBVR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Typ výstupu
S jedním koncem
Výrobce
Texas Instruments
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
32mA, 32mA
Řada
Napájecí napětí
1,65V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C