SN74LVC1G175DRYR
Číslo produktu DigiKey
296-24753-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-24753-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-24753-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN74LVC1G175DRYR
Popis
IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT 6-SON
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Klopný obvod 1 Článek Typ D 1 Bit Kladná hrana 6-UFDFN
Modely EDA/CAD
SN74LVC1G175DRYR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Maximální prodleva šíření při U a max. CL
5ns při 5V, 50pF
Výrobce
Texas Instruments
Typ spouště
Kladná hrana
Řada
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
32mA, 32mA
Napájecí napětí
1,65V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Klidový proud (Iq)
10 µA
Funkce
Reset
Vstupní kapacita
3 pF
Typ
Typ D
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ výstupu
Neinvertní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet prvků
1
Dodávaná velikost pouzdra
6-SON (1,45x1)
Počet bitů na prvek
1
Pouzdro
6-UFDFN
Taktovací frekvence
175 MHz