SN74ACT14DR
Číslo produktu DigiKey
296-1068-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-1068-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-1068-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN74ACT14DR
Popis
IC INVERT SCHMITT 6CH 1IN 14SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Invertor IC 6 Kanál Schmittův klopný obvod 14-SOIC
Modely EDA/CAD
SN74ACT14DR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Klidový proud (max)
2 µA
Mfr
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
24mA, 24mA
Řada
Logická úroveň - nízká
0,5V ~ 1,4V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Logická úroveň - vysoká
1,2V ~ 2,1V
Stav součásti
Aktivní
Maximální prodleva šíření při U a max. CL
11,5ns při 5V, 50pF
Typ logiky
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet obvodů
6
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
14-SOIC
Vlastnosti
Schmittův klopný obvod
Pouzdro
14-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Napájecí napětí
4,5V ~ 5,5V