SN74AC240N
Číslo produktu DigiKey
296-4305-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN74AC240N
Popis
IC BUFF 2V/6V 20-PDIP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Vyrovnávací paměť, Inverzní 2 Článek 4 Počet bitů na článek 3stavový Výstup 20-PDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SN74AC240N Modely
Kategorie
Typ výstupu
3stavový
Výrobce
Texas Instruments
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
24mA, 24mA
Řada
Napájecí napětí
2V ~ 6V
Balení
Trubice
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ logiky
Vyrovnávací paměť, Inverzní
Pouzdro
20-DIP (0,300", 7,62mm)