SN65HVD70DGSR
Číslo produktu DigiKey
296-40516-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-40516-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-40516-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SN65HVD70DGSR
Popis
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10VSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1/1 Transceiver Plný RS422, RS485 10-VSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SN65HVD70DGSR Modely
Kategorie
Hystereze přijímače
70 mV
Výrobce
Texas Instruments
Datová rychlost
400kbps
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Transceiver
Způsob montáže
Montáž na povrch
Protokol
RS422, RS485
Pouzdro
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)