REG104GA-3.3
Číslo produktu DigiKey
REG104GA-3.3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
REG104GA-3.3
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-6
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A SOT-223-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
REG104GA-3.3 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
0.7 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
1.8 mA
Balení
Trubice
PSRR
65dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
15V
Pouzdro
SOT-223-6
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-6
Pokles napětí (max)
0,48V při 1A