REF4132B30DBVR
Číslo produktu DigiKey
296-REF4132B30DBVRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-REF4132B30DBVRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-REF4132B30DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
REF4132B30DBVR
Popis
IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,05% SOT-23-5
Kategorie
Šum - 0,1Hz až 10Hz
15µVp-p
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 10Hz až 10kHz
24µVrms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napětí - vstup
3,05V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud
100µA
Typ reference
Série
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ výstupu
Pevný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
3V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Proud - výstup
10 mA
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Tolerance
±0,05%
Základní číslo produktu
Teplotní koeficient
30ppm/°C