REF4132A33DBVRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-REF4132A33DBVRQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-REF4132A33DBVRQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-REF4132A33DBVRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
REF4132A33DBVRQ1
Popis
IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,05% SOT-23-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
REF4132A33DBVRQ1 Modely
Kategorie
Šum - 10Hz až 10kHz
24µVrms
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
3,35V ~ 5,5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud
100µA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ reference
Série
Třída
Automobilový průmysl
Typ výstupu
Pevný
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Proud - výstup
10 mA
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Tolerance
±0,05%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Teplotní koeficient
12ppm/°C
Základní číslo produktu
Šum - 0,1Hz až 10Hz