REF35125YBHR
Číslo produktu DigiKey
296-REF35125YBHRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-REF35125YBHRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-REF35125YBHRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
REF35125YBHR
Popis
650-NA QUIESCENT CURRENT, 12-PPM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,05% 4-DSBGA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
REF35125YBHR Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
12ppm/°C
Výrobce
Texas Instruments
Šum - 0,1Hz až 10Hz
3,3ppmp-p
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Šum - 10Hz až 10kHz
0,7ppmrms
Stav součásti
Aktivní
Napětí - vstup
1,5V ~ 6V
Typ reference
Série
Odebíraný proud
2,6µA
Typ výstupu
Pevný
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Napětí - výstup (min/fixní)
1,25V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Proud - výstup
10 mA
Pouzdro
4-XFBGA, DSBGA
Tolerance
±0,05%