OPA170AID
Číslo produktu DigiKey
296-29493-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OPA170AID
Popis
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Standardní (univerzální) Zesilovač 1 Obvod Lišta na lištu 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OPA170AID Modely
Kategorie
Napětí - vstupní offset
250 µV
Mfr
Odebíraný proud
110µA
Balení
Hromadné balení
Proud - výstup / kanál
17 mA
Stav součásti
Aktivní
Napětí - rozsah (min)
2.7 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
36 V
Počet obvodů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Lišta na lištu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost přeběhu
0,4V/µs
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
1.2 MHz