MSP430FR2522IPW16R
Číslo produktu DigiKey
296-MSP430FR2522IPW16RTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-MSP430FR2522IPW16RCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-MSP430FR2522IPW16RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSP430FR2522IPW16R
Popis
IC MCU 16BIT 7.5KB FRAM 16TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
MSP430 CPU16 MSP430™ FRAM IO mikrokontroléru 16 bitů 16MHz 7,5KB (7,5K x 8) FRAM 16-TSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MSP430FR2522IPW16R Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FRAM
Řada
Velikost paměti RAM
2K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 5x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
MSP430 CPU16
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
16 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
16MHz
Dodávaná velikost pouzdra
16-TSSOP
Konektivita
I2C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART
Pouzdro
16-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)