LT1009ILP
Číslo produktu DigiKey
296-9587-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LT1009ILP
Popis
IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bočník IO pro zdroje referenčního napětí ±0,2% TO-92-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LT1009ILP Modely
Kategorie
Tolerance
±0,2%
Výrobce
Texas Instruments
Teplotní koeficient
35ppm/°C
Balení
Hromadné balení
Katodový proud
400 µA
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Typ reference
Bočník
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ výstupu
Pevný
Pouzdro
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-92-3
Proud - výstup
10 mA