LP5951MF-2.5EV
Číslo produktu DigiKey
296-49824-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP5951MF-2.5EV
Popis
EVAL BOARD FOR LP5951
Kategorie
Proud - výstup
150mA
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
1,8V ~ 5,5V
Balení
Krabice
Typ regulátoru
Kladný pevný
Stav součásti
Zastaralé
Obsah
Deska (desky)
Počet kanálů na IC
1 - jednoduchý
Použitý IO/součást
LP5951
Napětí - výstup
2,5V