LP5912-1.2DRVR
Číslo produktu DigiKey
296-48301-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-48301-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-48301-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP5912-1.2DRVR
Popis
IC REG LINEAR 1.2V 500MA 6-WSON
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 6-WSON (2x2)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LP5912-1.2DRVR Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
55 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
600 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit, Power Good, Měkký start
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Přehřátí, Obrácená polarita, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
6,5V
Pouzdro
6-WDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V