LP5907QMFX-1.8Q1
Číslo produktu DigiKey
296-40361-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-40361-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-40361-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP5907QMFX-1.8Q1
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 250mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LP5907QMFX-1.8Q1 Modely
Kategorie
Odebíraný proud (max)
425 µA
Mfr
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Třída
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
5,5V
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Pokles napětí (max)
0,25V při 250mA