LP5907MFX-3.2/NOPB
Číslo produktu DigiKey
296-40359-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-40359-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-40359-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP5907MFX-3.2/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.2V 250MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 250mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LP5907MFX-3.2/NOPB Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
25 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
425 µA
PSRR
90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,2V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,25V při 250mA