LP5900TL-1.8EV
Číslo produktu DigiKey
LP5900TL-1.8EV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP5900TL-1.8EV
Popis
EVAL BOARD FOR LP5900
Kategorie
Proud - výstup
150mA
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
2,5V ~ 5,5V
Balení
Krabice
Typ regulátoru
Kladný pevný
Stav součásti
Zastaralé
Obsah
Deska (desky)
Počet kanálů na IC
1 - jednoduchý
Použitý IO/součást
LP5900
Napětí - výstup
1,8V