LP3990MF-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LP3990MF-3.3/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LP3990MF-3.3/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LP3990MF-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP3990MF-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-23-5
Modely EDA/CAD
LP3990MF-3.3/NOPB Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
80 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
120 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB ~ 35dB (1kHz ~ 10kHz)
Ochranné funkce
Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,2V při 150mA