LP3882ES-1.2/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LP3882ES-1.2/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP3882ES-1.2/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 1.2V 1.5A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,5A TO-263 (DDPAK-5)
Modely EDA/CAD
LP3882ES-1.2/NOPB Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
30 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
8 mA
Balení
Trubice
PSRR
80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (DDPAK-5)
Pokles napětí (max)
0,32V při 1,5A