LP38690DT-2.5/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LP38690DT-2.5/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP38690DT-2.5/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 2.5V 1A TO252-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A TO-252-3
Modely EDA/CAD
LP38690DT-2.5/NOPB Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
55 µA
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
100 µA
PSRR
55dB (120Hz)
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
10V
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252-3
Pokles napětí (max)
1,3V při 1A