LP2980IM5X-3.3/NOPB | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | LP2980IM5X-3.3/NOPB |
Popis | IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 50mA SOT-23-5 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | LP2980IM5X-3.3/NOPB Modely |
Kategorie | Klidový proud (Iq) 95 µA |
Mfr | Odebíraný proud (max) 1.2 mA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | PSRR 63dB (1kHz) |
Stav součásti Aktivní | Řídicí funkce Povolit |
Výstupní konfigurace | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí, Zkrat |
Typ výstupu | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Napětí - vstup (max) 16V | Pouzdro SC-74A, SOT-753 |
Napětí - výstup (min/fixní) 3,3V | Dodávaná velikost pouzdra SOT-23-5 |
Pokles napětí (max) 0,22V při 50mA | Základní číslo produktu |