LP2950-33LPRE3
Číslo produktu DigiKey
296-LP2950-33LPRE3TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-LP2950-33LPRE3CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LP2950-33LPRE3
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-92-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LP2950-33LPRE3 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
120 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Odebíraný proud (max)
14 mA
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), tvarované vodiče
Napětí - vstup (max)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-92-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,6V při 100mA