LMZM23601V3EVM
Číslo produktu DigiKey
296-49394-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMZM23601V3EVM
Popis
EVAL BOARD FOR LMZM23601
Podrobný popis
LMZM23601 - DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
1A
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
4V ~ 36V
Balení
Hromadné balení
Topologie regulátoru
Pokles
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
750kHz
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Použitý IO/součást
LMZM23601
Napětí - výstup
3,3V